به "یک پارس" خوش آمدید.

کاربران تگ شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
Like Tree3پسند شده
  • 3 Post By seiied

موضوع: شبنم طلوعی در شبکه من و تو + عکس

seiied آنلاین نیست.
    کاربر فعال بخش سینما و تئاتر

***لاحَولَ وَ لا قوّةَ إلّا باللهِ ألعَلِيِّ العَظيم***
    پسند شده های دریافتی
    23722
    پسند شده های ارسالی
    39549
    نوشته های وبلاگ
    5

آنتی ویروس شما سیستم عامل کامپیوتر شمامرورگر شما

جنسیت شما ؟ حالت من

شهرت :71710

ویترین مدال ها

پیش فرض شبنم طلوعی در شبکه من و تو + عکس

تبلیغات

تابو شکنی یک بازیگر زن فراری در شبکه من و تو!
    «من وقتی آمدم اینجا [پاریس] متوجه شدم که در کشور ما یک چیزهایی تابو است که در اینجا نیست...»

سینما پارسی: به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز، شبکه من وتو به بهانه اکران فیلم ضدایرانی "زنان بدون مردان" در پاریس به سراغ شبنم طلوعی، یکی از بازیگران بهایی این فیلم رفت و با وی به گفتگو نشست.

گزارشگر شبکه من وتو در یکی از کافه های پاریس با این بازیگر بهایی به مصاحبه پرداخت. بازیگر بهایی پاریس نشین که با پوشش نامناسب در این گفتگو شرکت کرد در اظهاراتی گفت: «خیلی جالب است؛ من وقتی آمدم اینجا [پاریس] متوجه شدم که در کشور ما یک چیزهایی تابو است که در اینجا نیست و من چقدر نسبت به آن ها پیش زمینه دفاعی و وحشت داشتم و سعی کردم که این ها [تابوها] را کم کم بشکنم!»

عکس شبنم طلوعی 1391
    ناگفته نماند که آنچه این بازیگر بهایی از آن به عنوان شکستن تابو یاد می کند همان بی بندوباری و ابتذال و روابط خارج از چارچوب شرع و عرف است.
    شایان ذکر است، شبنم طلوعی، بازیگر بهایی، بعد از خروج از کشور به دلیل ممنوع التصویر شدنش در ایران مصاحبه‌های زیادی را علیه نظام جمهوری اسلامی انجام داده و اخیرا در فیلم ضدایرانی «زنان بدون مردان» ساخته شیرین نشاط بازی کرده است.
    گفتنی است، شبکه من وتو آموزه های دینی را بزرگ ترین مانع در مسیر اهدافشان یعنی ترویج فساد و بی بندوباری می داند به خاطر همین دست اندرکاران بهایی این شبکه در راستای سیاست دولت حامی شان یعنی انگلستان، از هیچ کوششی برای حذف دین و آموزه های الهی در جهت پیشبرد اهداف خود فروگذار نمی کنند.

تمسخر آموزهای دینی از جمله حجاب و پوشش و حیای زن و مصاحبه با بازیگران و هنرمندان معلوم الحال و ضددین اسلام تنها گوشه ای از اقدامات شبکه من وتو در راستای اهدافشان است.
    shentia, !Negarin! and Tara! like this.
    489 308 1060 66
    . . . بسم الله ماشاالله لاقوة اٍلّابالله . . .
    . . . . . . . . . . . . . .
    ☾☂. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید].

2. 4 کاربر از پست مفید seiied سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 16

کلمات کلیدی این موضوع